POWIAT. Darmowe Porady Prawne w Oświęcimiu dla Każdego!!!

09 stycznia 2019 Autor: Materiał zlecony
POWIAT. Darmowe Porady Prawne w Oświęcimiu dla Każdego!!!

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób, które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji.

Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W naszej Kancelarii za konsultacje prawne nie ma absolutnie żadnych opłat.

Kancelaria Prawna „Actio” Radcowie Prawni i Adwokaci od wielu lat świadczy skuteczne usługi prawne na terenie Małopolski oraz Śląska.

W każdy piątek można bezpłatnie spotkać się z wykwalifikowanym prawnikiem w centrum Oświęcimia. Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie oraz będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Kancelarii.

Kancelaria Prawna „Actio” Radcowie Prawni i Adwokaci prowadzi postępowania sądowe oraz pozasądowe w Krakowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Chrzanowie, Wadowicach oraz innych miastach na terenie Małopolski i Śląska.

Kancelaria nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dojazdy do powyższych miejscowości. Jest to szczególnie istotne w przypadku spraw rozpoznawanych przez sąd okręgowy, czyli m.in. w przypadku spraw rozwodowych.

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:

- prawem rodzinnym (rozwód, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, opieka, podział)

- zasiedzenie (zasiedzenie nieruchomości, zasiedzenie służebności drogi koniecznej)

- prawem spadkowym (nabycie spadku, dział spadku, zachowek)

Jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy, bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Jeżeli jesteś z Oświęcimia lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Klasztornej 2, w budynku jednego z czołowych biur nieruchomości w Oświęcimiu Biura Nieruchomości „G.B.I.”

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.