POWIAT. Drogami powiatu oświęcimskiego przejedzie 76. Tour De Pologne. Kierowców czekają utrudnienia

05 sierpnia 2019 Autor: sz
fot. Joanna Sadulska-Puch

fot. Joanna Sadulska-Puch

We wtorek drogami powiatu oświęcimskiego przejadą kolarze 76. Tour De Pologne 2019. Będzie to IV etap tegorocznego wyścigu, który wystartuje w Jaworznie, a zakończy się przy Kosierz Hotel&SPA w województwie śląskim.

Kolarze wjadą na teren powiatu oświęcimskiego od strony Chełmu Śląskiego przez Most Galicyjski w Chełmku /DW nr 780/ około godziny 12.45. Następnie trasa poprowadzi w kierunku Oświęcimia ulicą Oświęcimską w Gorzowie i Krakowską w Broszkowicach.

W mieście nad Sołą sportowcy przejadą ulicą Konopnickiej, Konarskiego i Legionów w kierunku Rajska ulicą Pszczyńską i Wilamowicką. Następnie wyścig przejedzie przez Wilczkowice, Skidziń i Zasole.

Zawodnicy na moment wjadą do Zasola Bielańskiego w województwie śląskim, po czym ponownie wrócą do powiatu oświęcimskiego. W Kętach przejadą ulicami Żeromskiego oraz Partyzantów w kierunku Kobiernic, gdzie opuszczą powiat oświęcimski.

-We wtorek 6 sierpnia br. od godziny 12.20 do 13.40 ruch na trasie wyścigu zostanie wstrzymany. Apelujemy do kierowców , aby w czasie trwania wyścigu skorzystali z dróg alternatywnych, co pozwoli na uniknięcie nieplanowanego postoju – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Trasę przejazdu 76. Tour De Pologne 2019 zabezpieczać będą policjanci oraz strażacy z powiatu oświęcimskiego.

-Apelujemy do uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających trasę wyścigu – podkreśla Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy