POWIAT. Idealna przyszłość na wyciągnięcie ręki.

13 listopada 2017 Autor: Materiał sponsorowany
POWIAT. Idealna przyszłość na wyciągnięcie ręki.

W medycynie estetycznej mamy do czynienia z kolejnym milowym krokiem, jakim jest pojawienie się urządzenia, pozwalającego na jednoczesne wykorzystanie kilku technologii naprawczych skórę oraz modelujących sylwetkę. Eximia HR77 – to najnowsze, nieinwazyjne narzędzie, zapewniające widoczne rezultaty po zaledwie jednym tygodniu stosowania!


Urządzenie redukuje tkankę tłuszczową, poprawia natlenienie skóry, umożliwia pozbycie się zbędnych kilogramów, modeluje i ujędrnia całe ciało, uwalnia od cellulitu oraz wzmacnia
i odmładza skórę i tkanki podskórne.

Zabieg podzielony jest na 4 etapy:

1. Mikrodermabrazja – dzięki delikatnej eksfoliacji, która naturalnie natlenia i odmładza skórę, przygotowujemy wybrany obszar ciała do kolejnych etapów zabiegu.

2. Laseroporacja – to unikalna i najskuteczniejsza alternatywa dla chirurgicznej liposukcji. Laser pozwala nam dostarczyć substancje aktywne do komórek tłuszczowych w celu ich rozpuszczenia, co pozwala znacząco zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej w krótkim czasie i bez żadnych efektów ubocznych.

3. Endoradiomag – inteligentna technologia czterofazowego masażu endomagnetycznego, który usuwa rozpuszczony tłuszcz i nadmiar płynów.

4. Radiolift – kwadripolarna terapia falami radiowymi o działaniu liftingującym
i wzmacniającym, gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu kurczeniu się białek kolagenowych.

Każda z nas obawia się zagrożeń czy bólu. Te zabiegi są jednak bezbolesne, a pacjentki mogą odrazu wracać do swoich obowiązków. Co ważne, koszty są stosunkowo niskie, a efekty naprawdę spektakularne. Najważniejsza zaś wiadomość jest taka, że tłuszcz raz usunięty za pomocą urządzenia Eximia nie odbudowuje się. Dlaczego? W trakcie zabiegu komórki tłuszczowe są opróżniane, jednak ich błony pozostają na swoim miejscu. Organizm nie jest więc pobudzany do zwiększenia produkcji nowego tłuszczu.

Na zabiegi zapraszamy do Clubu Fitness Paola, a dla czytelników serwisu Oświęcimskie24 przygotowaliśmy specjalny rabat ważny do końca roku! Wielkimi krokami zbliżają się Święta i bal sylwestrowy – zdążysz jeszcze zgubić te niepotrzebne kilogramy i olśnić wszystkich swoją nową figurą!!! Nie czekaj, już dziś złap za słuchawkę i umów się na pierwszy zabieg!


Fitness Club Paola

ul. A. Nideckiego 38

32-600 Oświęcim

Tel. 33 842 33 45

e-mail: fitnessclub-paola@wp.pl

fitnessclub-paola.pl

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.