POWIAT. Jak unikać uzależnień

12 września 2018 Autor: Materiał sponsorowany
POWIAT. Jak unikać uzależnień

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w regionalnym konkursie plastycznym „Jak unikać uzależnień”. Konkurs jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zachęcamy uczniów do udziału w twórczym, edukacyjnym przedsięwzięciu!

Zaczął się nowy rok szkolny, więc czas na nowe wyzwania! Zapraszamy uczniów klas V-VIII szkół podstawowych oraz gimnazjalistów z terenu Powiatów: Wadowice, Oświęcim, Myślenice i Sucha Beskidzka w województwie małopolskim do wykonania prac plastycznych o tematyce przeciwdziałania piciu ryzykownemu i szkodliwemu, uzależnień od substancji psychoaktywnych, w tym uzależnień behawioralnych, zagrożeń HIV/AIDS/HCV.
Na prace czekamy do 28 października 2018 w biurze Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnoprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 października 2018.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody, a ich prace plastyczne zostaną wykorzystane w projektach kalendarzy na rok 2019. Wszystkie szkoły i placówki, które wezmą udział w konkursie otrzymają podziękowania i kalendarze.

Projekt „Jak unikać uzależnień” dotyczy przeciwdziałania uzależnieniom w 2018 r. Jego głównym celem jest zwiększenie świadomości na temat przeciwdziałania uzależnieniom wśród mieszkańców powiatów: wadowickiego, oświęcimskiego, myślenickiego i suskiego w województwie małopolskim (szczególnie dzieci i młodzieży oraz seniorów) w okresie od 1 września do 30 listopada 2018.

Szczegóły w regulaminie konkursu oraz na pod linkiem

http://dacszanse.pl/aktualnosci/regionalny-konkurs-plastyczny---jak-unikac-uzaleznien-

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.