POWIAT. Jechali zbyt szybko. Stracili prawo jazdy na trzy miesiące

30 listopada 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W ostatnich dniach listopada policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy poruszali się drogami powiatu oświęcimskiego.

W piątek około godziny 18.00 na ulicy Oświęcimskiej w Nowej Wsi mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej audi. 27-letni mieszkaniec Bytomiu poruszając się na trasie Oświęcim – Kęty przekroczył prędkość o 57 km/h w terenie zabudowanym. Miernik prędkości pokazał 107 km/h.

Kolejny kierowca został zatrzymany w niedzielę w tych samych godzinach również na trasie Oświęcim – Kęty. Na ulicy Beskidzkiej w Grojcu policjanci zauważyli audi, które poruszało się z nadmierną prędkością. 32-letni mieszkaniec gminy Chełmek na odcinku gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał z 101 km/h.

-Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na kierujących mandaty oraz punkty karne, a także zatrzymali prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy