POWIAT. Kolejne 4 osoby zakażone koronawirusem

25 sierpnia 2020 Autor: sz
POWIAT. Kolejne 4 osoby zakażone koronawirusem

We wtorek przed godziną 11 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie poinformowała o kolejnych 137 ozdrowieńcach w Małopolsce – to 66 kobiet oraz 71 mężczyzn w wieku od jednego miesiąca do 89 lat. Łącznie w Małopolsce jest już 2709 ozdrowieńców.

Ostatniej doby badania laboratoryjne wykazały wynik dodatni u kolejnych 141 osób z województwa małopolskiego. Z czego 4 osoby to mieszkańcy powiatu oświęcimskiego. Łącznie w Małopolsce koronawirusa potwierdzono u 6638 osób.

W Małopolsce na COVIDa-19 zmarło już 110 osób.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy