POWIAT. Ktoś rozpuścił plotkę w sprawie złamania warunków kwarantanny. Oświadczenie dyrektor PCPR

28 sierpnia 2020 Autor: sz
fot. zasoby internetu

fot. zasoby internetu

W piątek w przestrzeni publicznej pojawiła się informacja, iż jedna z pracownic Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu złamała prawo warunków kwarantanny. Dokładnie chodzi o to, że przewodnicząca Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Oświęcimiu przychodzi do pracy w okresie kwarantanny.

Okazuje się, iż jest to nie prawda, w związku z czym dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu wydała oświadczenie. Treść publikujemy poniżej.„Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oświęcimiu, w dniu 19.08.2020 r. w/w została objęta kwarantanną domową, z przestrzeganiem wszelkich obowiązujących zasad w tym zakresie.

W dniu 24.08.2020 r. o godz. 10.53 w/w została poinformowana telefonicznie przez pracownika PSSE w Oświęcimiu o negatywnym wyniku testu na obecność SARS- CoV-2. Tego samego dnia o godz. 22.03 została poinformowana w drodze SMS z aplikacji Kwarantanna domowa o jej zakończeniu.

W dniu 25.08.2020 r. skorzystała z urlopu wypoczynkowego, natomiast 26.08.2020 r. stawiła się w zakładzie pracy.

W okresie od dnia 19.08.2020 do dnia 25.08.2020 r. nie przebywała na terenie Powiatowego Centrum Pomocy w Oświęcimiu.

Do odbywania kwarantanny zostało zgłoszonych trzeb pracowników. U żadnego z nich nie było wyniku pozytywnego na Covid-19. Po zakończeniu kwarantanny podjęli pracę w jednostce”.

Z poważaniem,
Renata Fijałkowska,
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Tak sobie, 29.08.2020 19:21
To Nie byla ,,plotka,, Tylko zwykly donos a raczej falszywy donos..
PSSE w Oświęcimiu działa jak błyskawica., 28.08.2020 21:49
Czas potrzebny na odwołanie z kwarantanny w Oświęcimiu to 11 godzin, 10 minut
10.53....22.03. Brawo, brawo: to wam się należy, tak na pewno zwalczymy COViD19, Niech się wstydzi (???) za dobrą zmianę. Hmmmm 11 godzin;to mniej więcej czas przelotu z Polski na drugi koniec świata!!!