POWIAT. Na drogach bez wypadków, ale z kolizjami

26 grudnia 2017 Autor: sz
POWIAT. Na drogach bez wypadków, ale z kolizjami

Od kilku dni na polskich drogach prowadzone są wzmożone działania prewencyjne mające na celu ograniczenie zdarzeń drogowych pod nazwą „Boże Narodzenie 2017”. Na oświęcimskich drogach do dnia 25.12 nie doszło żadnego wypadku drogowego. Wzywani natomiast byli do dużej ilość kolizji drogowych.

-Policjanci wykonali czynności przy 24 zgłoszonych kolizjach drogowych. Ponadto w trakcie kontroli drogowych zatrzymali 2 kierowców samochodów, będących w stanie nietrzeźwości, 1 kierującego samochodem w stanie po użyciu alkoholu oraz 2 nietrzeźwych rowerzystów – poinformowała w poniedziałek Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy