POWIAT. Na drogach więcej policjantów. Akcja „Znicz 2019” potrwa do niedzieli

31 października 2019 Autor: zyg
fot. sz / archiwum

fot. sz / archiwum

Już od kilku dni na drogach powiatu oświęcimskiego oraz całego kraju nastąpiło znaczne wzmożenie ruchu pojazdów i pieszy. Punktem kulminacyjnym będzie dzień Wszystkich Świętych. Najbardziej odczuwalny i uciążliwy ruch będzie w rejonach cmentarzy, a także na trasach wjazdowych i wyjazdowych z miast. W wielu miejscach pojawią się policjanci z oświęcimskiej drogówki, którzy w razie potrzeby będą kierować ruchem.

Od dzisiaj do niedzieli policjanci prowadzą akcję „Znicz 2019” dbając o uczestników ruchu na drogach powiatu oświęcimskiego.

-Pamiętajmy, że organizacja ruchu wokół cmentarzy zostanie zmieniona, więc w tych miejscach kierowcy szczególnie powinni zwracać uwagę na oznakowanie. Należy pamiętać, aby prowadzić swój pojazd z prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze. Istotne jest, aby utrzymywać odpowiedni odstęp miedzy pojazdami. Niedopuszczalne jest wsiadanie za kierownicę po alkoholu – przypomina Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Elunka, 31.10.2019 22:14
I bardzo dobrze niech kontroluja!!!!
Magneto, 31.10.2019 10:34
Już widzę jak kierują ruchem!! Oni tylko potrafią obsługiwać alkomat i suszarkę z kierowania ruchem nie będzie dobrego raportu!

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76