POWIAT. Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

27 lutego 2018 Autor: red
POWIAT. Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Starosta oświęcimski Zbigniew Starzec zachęca do udziału w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowanych przez Powiat Oświęcimski. Głównym punktem uroczystości będzie msza święta. Odbędzie się ona 1 marca (czwartek) w kościele św. Józefa w Oświęcimiu o godzinie 18.

W ramach obchodów organizowanych 1 marca odbędą się również wykłady poświęcone Żołnierzom Wyklętym:
– Dom Kultury w Kętach, godz. 10, wykład Krzysztofa Pięciaka,
– Miejska Biblioteka Publiczna Galeria Książki w Oświęcimiu, godz. 10, wykład Marcina Dziubka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy