WYBORY. Nieoficjalne wyniki do Rady Powiatu. PiS wygrał, ale... AKTUALIZACJA

22 października 2018 Autor: red
WYBORY. Nieoficjalne wyniki do Rady Powiatu. PiS wygrał, ale... AKTUALIZACJA

Z wciąż nieoficjalnych wyników do Rady Powiatu Oświęcimskiego wynika, że najwięcej radnych będzie miał KW PiS - 12 rajców w 27-osobowym gremium. Koalicja Obywatelska wprowadziła 8 radnych, KWW Porozumienie Samorządowe Powiatu - 5. Do rady weszło także dwóch przedstawicieli KWW KOS 2018.

Wiele wskazuje na to, że powiatem będzie rządził jednak nie PiS, lecz ugrupowania, które w poprzedniej radzie były w opozycji.

Radni, którzy dostali się do nowej Rady Powiatu (wyniku nieoficjalne, niepełne).

- Artur Mendyk, Andrzej Skrzypiński, Marcin Niedziela, Katarzyna Bliźniak, Kazimierz Homa, Grażyna Kopeć, Wojciech Kajdas, Leszek Szuster (wszyscy Koalicja Obywatelska);

- z KW PiS m.in.: Waldemar Klisiak, Adam Bilski, Sławomir Momot, Adam Merta, Jarosław Jurzak, Jacek Pyrek, Władysław Zaliński;

- Paweł Kobielusz, Piotr Śreniawski (KOS 2018);

- Ewa Płonka, Józef Szafran, Teresa Jankowska, Jerzy Mieszczak, Bogdan Bartula (wszyscy Porozumienie Samorządowe).


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
!!!!!!!!!!!!!!!!!, 27.10.2018 08:52
i znowu odezwały się tłuki
der, 22.10.2018 21:08
Jak to możliwe, że Polacy chcą głosować na antypolskich bezbożników z PIS?
kumpel, 22.10.2018 17:24
kobiel jak zwykle języczek u wagi byle się tylko nie sprzedał
sfad, 22.10.2018 15:47
@stanisław

Za to będzie ich peło szanowało. Weź się synek rozpędź i baranka sobie strzel o ścianę. Tak samo jedni będą podkupywać jak i drudzy. Masz jakiegoś hopla na punkcie PiSu czy jak? Weźcie ludzie zacznijcie trzeźwo myśleć a nie miejcie partyjnych klapek. Człowiek się liczy a nie partia. Przekierowali was na dwie ścieżki partyjne i śmieją się z was.
stanisław, 22.10.2018 15:15
Mam apel do wchodzących-nie dajcie się kupić jak poprzednio chyba że chcecie iść w niebyt po następnych wyborach.Poza ty będziecie całą kadencję wytykani palcami a PiS i tak Was nie będzie szanował.
ZCHO, 22.10.2018 14:41
a może się okazać ,że samorządowcy to ukryta 5 kolumna PiS-da i im dużo obieca w spółkach skarbu panstwa .Wówczas sie okaże kto był wiekszym judaszem
Ciekawa, 22.10.2018 14:20
Determinacja szczególnie jednej osoby jest tak wielka, że próby podkupienia na pewno będą. Nie wierzę w lojalność w tym wypadku - wszystko jest kwestią ceny. :)
ciekawy, 22.10.2018 13:11
hmm... jestem ciekawy jakie teraz będą ruchy?
PIS "kupi" dwie osoby czy będzie koalicja
a może PO i Samorządowcy - oj będzie się działo
zobaczymy!!