POWIAT. Niesamowity wynik! -35 kg z Projekt Zdrowie

30 czerwca 2020 Autor: Materiał sponsorowany
POWIAT. Niesamowity wynik! -35 kg z Projekt Zdrowie
Pan Władysław, osiągnął fenomenalny efekt, we współpracy z Aleksandrą Stańczyk, dietetykiem Projekt Zdrowie. W przeciągu 10 miesięcy, stał się lżejszy o 35 kg oraz stracił 33 cm w pasie. Bohater tej metamorfozy, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu, przeradza się w ogromny sukces.

Do podjęcia kuracji, w gabinecie Projekt Zdrowie, skłoniła mnie moja nadmierna masa ciała, która, jak się okazało podczas pierwszej wizyty u dietetyka, była otyłością III stopnia. To przez nią, stale czułem się senny i zmęczony, miałem problemy z ciśnieniem. Jednak, takim decydującym czynnikiem, była zaplanowana operacja wszczepienia endoprotezy kolana. Chirurg ortopeda zmotywował mnie do odchudzania jeszcze bardziej - wspomina pan Władysław.

Na początku obawiałem się, że będzie ciężko przyzwyczaić się do regularnych posiłków i zdrowego odżywiania. Jestem jednak osobą konsekwentną i uwielbiam gotować, dlatego nie miałem problemów z wykluczeniem większości niezdrowych produktów, które kiedyś często pojawiały się w moim menu. Początkowo, trochę ciągnęło mnie do podjadania, ale łaknienie zaspokajałem wodą mineralną. Większość ludzi uważa, że dieta to coś strasznego - nieprawda! We współpracy z panią dietetyk, od pierwszej wizyty udało mi się odrzucić niezdrową żywność i napoje z dużą zawartością cukru. Pani Ola, przygotowywała dla mnie przepisy na potrawy, które bardzo mi smakowały. Po miesiącu efekty były już mocno zauważalne - opowiada nasz bohater.

Dodatkowo, cotygodniowe spotkania z dietetykiem były dla mnie bardzo dużym wsparciem. Podczas wizyty, Pani Ola, za każdym razem, wspólnie ze mną cieszyła się ze spadku wagi i obwodu pasa. To dodawało mi większej motywacji do odchudzania, aby z każdą wizytą było coraz lepiej - mówi Pan Władysław.

Po zrzuceniu 35 kg, czuję się rześki, lekki, ogólny stan zdrowia się poprawił. Tak niewiele trzeba było, żeby poczuć się o niebo lepiej! Mnie się to udało, z pomocą Pani Aleksandry. Naprawdę warto zadbać o swoje zdrowie! - kończy swoją wypowiedź Pan Władysław.
ZAPRASZAMY DO NOWOOTWARTEGO GABINETU PROJEKT ZDROWIE W OŚWIĘCIMIU


Jeśli, tak samo jak Pan Władysław, chcesz poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie, to nie czekaj i już dziś umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Zapisów można dokonywać, dzwoniąc pod numer telefonu 533-361-908 lub poprzez formularz na stronie internetowej oswiecim.projektzdrowie.infoPOLSKIE CENTRA DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE


dietetyk Aleksandra Stańczyk


32-600 Oświęcim, ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjan)
Tel. 533-361-908


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 11:00-19:00

Wtorek 7:00-15:00

Środa 12:00-20:00

Czwartek 11:00-19:00

Piątek 7:00-15:00

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.