POWIAT. Nocne interwencje strażaków

10 lipca 2014 Autor: mon

Prognozy meteorologów sprawdziły się. Tej nocy mocno wiało i padało. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej trzykrotnie wyjeżdżali by naprawić to, co „zmalowała” aura.

POWIAT. Nocne interwencje strażaków

Na ul. Piaski w Jawiszowicach strażacy zlikwidowali rozlewisko. Musieli również poradzić sobie z usunięciem powalonych wiatrem drzew. Te blokowały przejazd na ulicach Unii Europejskiej w Oświęcimiu i Krakowskiej w Chełmku.

Według prognoz dziś powinno być spokojniej.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Messi, 10.07.2014 12:55
Spokojniej?Znów mogą być ulewy i burze.