POWIAT. Oszuści podają się za pracowników socjalnych

19 lutego 2014 Autor: plin

Uwaga na oszustów podających się za pracowników socjalnych! - ostrzegają policjanci. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kętach szukają sprawców, którzy okradli starszą kobietę.

POWIAT. Oszuści podają się za pracowników socjalnych

Policjanci poszukują oszustów, którzy okradli mieszkankę Kęt. Do zdarzenia doszło 18 lutego, około godziny 17, w Kętach na osiedlu Sikorskiego. - Do drzwi mieszkanki Kęt zapukał mężczyzna, który podał się za pracownika pomocy społecznej. Został wpuszczony do środka. Zajął starszą panią rozmową. Najprawdopodobniej w tym czasie do mieszkania weszła młoda kobieta, która z jednego z pomieszczeń skradła portfel. Kiedy mężczyzna opuścił mieszkanie, pokrzywdzona zauważyła, że nie ma portfela. Straciła 700 zł. Powiadomiła policję - opisuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy