POWIAT. Pechowy piątek na drogach powiatowych

11 marca 2018 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W miniony piątek doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie Powiatu Oświęcimskiego.

Około godziny 11.30 na ulicy Oświęcimskiej w Przeciszowie doszło wypadku drogowego.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 32-letni mieszkaniec Janowic, kierując samochodem marki Renault Master, najechał na tył samochodu marki Peugeot, którym kierowała 59-letnia przciszowianka – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W tym zdarzeniu obrażeń doznała kierująca peugeotem, która została przewieziona na dalsze leczenie do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Wieczorem natomiast w tym samym czasie doszło do kolejnych dwóch zdarzeń, w Brzeszczach oraz w Oświęcimiu.

O godzinie 19.25 na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach kierująca citroenem, na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Ostatecznie samochód zatrzymał się w rowie.

Kobieta została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Kilka minut później służby zostały zawiadomione o kolejnym zdarzeniu. Na ulicy Obozowej w Oświęcimiu doszło do zderzenia audi z volkswagenem. Na badania do szpitala zostały przewiezione trzy osoby.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
xyz, 11.03.2018 13:01
A co ze zdarzeniem na skrzyżowaniu Leszczyńskiej z Legionów przed godziną 17-stą?!