POWIAT. Po kredyt z fałszywym zaświadczeniem

03 kwietnia 2014 Autor: plin

Dwa podobne przypadki. Dwóch 22-latków ma kłopoty. Jeden chciał pożyczyć siedem, a drugi dwa tys. zł. Obaj są podejrzani o próbę wyłudzenia kredytu. Jak informuje policja, przedstawili fałszywe zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

POWIAT. Po kredyt z fałszywym zaświadczeniem

Policjanci zatrzymali ostatnio dwóch mężczyzn. Obaj są podejrzani o usiłowanie wyłudzenia kredytu. Zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach były podrobione.

17 marca w Brzeszczach policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. - 22-letni mieszkaniec miejscowości Góra próbował w jednej z agencji finansowych wyłudzić 7 tys. zł przy użyciu fałszywego zaświadczenia o zatrudnieniu - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

31 marca do podobnej próby doszło też w jednym z oświęcimskich banków. - Funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mieszkańca Zaborza, który również przedłożył sfałszowane zaświadczenie, aby dostać kredyt w wysokości 2 tys. zł - przekazuje policjantka.

- Aktualnie policjanci sprawdzają czy obaj podejrzani wyłudzili bądź próbowali wyłudzić pieniądze w innych placówkach. Za powyższe czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje st. asp. Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
HMM, 03.04.2014 21:26
Tepota,niewiedza,glupota i niewiedza tychze mlokosow i nic dodac nic ujac!!