POWIAT. Policjanci oddają krew z okazji 95-lecia Policji kobiecej

18 maja 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz podległych komisariatów po raz kolejny włączyli się z prowadzoną przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie pn. „95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej”. W oddziale Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Oświęcimiu pod fakchową i troskliwą opieką oddali krew na rzecz chorych i ofiar wypadków drogowych.

- Przypominamy, że akcja potrwa do 31 lipca br. i swoim zasięgiem obejmuje województwo małopolskie. Wszyscy chętni mogą oddać krew w zorganizowanych zbiórkach bądź indywidualnie w RCKiK oraz w oddziałach terenowych podając numer akcji „M095” lub jej nazwę „95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej” – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy