POWIAT. Ponad 200 osób poddanych kwarantannie

22 marca 2020 Autor: red
fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu podało przed godziną 14 aktualną sytuację dotyczącą koronawirusa. W powiecie oświęcimskim poddanych kwarantannie jest 208 osób.

-Nadal w naszym powiecie nie ma ani jednej osoby z potwierdzonym laboratoryjnie przypadkiem zakażenia koronawirusem – informuje Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.

Osoby poddane kwarantannie w poszczególnych miastach i gminach powiatu oświęcimskiego. W mieście Oświęcim – 75 osób, w gminie Oświęcim – 24 osoby, w gminie Osiek – 4 osoby, w gminie Brzeszcze – 18 osób, w gminie Kęty – 37 osób, w gminie Chełmek – 29 osób, w gminie Zator -14 osób, w gminie Przeciszów – 6 osób oraz w gminie Polanka Wielka – 1 osoba.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy