POWIAT. Protest rolników także na oświęcimskich drogach

07 października 2020 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

W środę w całym kraju odbył się protest rolników przeciwko „piątce dla zwierząt”. Na drogach odbyło się wiele blokad dróg. Spotkać można też było kolumny ciągników rolniczych, który poruszały się z małą prędkością.

Protestujący pojawili się także na drogach powiatu oświęcimskiego. Po godzinie 9.00 rano rolnicy wyjechali z Zatora, krążąc ulicami powiatu oświęcimskiego dotarli do Oświęcimia. Na ulicy Unii Europejskiej zaparkowało około 30 ciągników. Następnie dołączyli do nich rolnicy z Kęt – 10 pojazdów.

Po godzinie 10.00, wszystkie ciągniki udały się drogą krajową nr 44 w kierunku Zatora.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy