POWIAT. Rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska – darmowe konsultacje prawne

07 października 2020 Autor: Materiał zlecony
POWIAT. Rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska – darmowe konsultacje prawne

Kancelaria Prawna „ACTIO” Radcowie Prawni i Adwokaci poza poradami prawnymi zaprasza również do zapoznania się ze stworzonym specjalnie dla Was nowym serwisem prawnym skupiającym się na szeroko pojętym prawie rodzinnym.

W serwisie tym znajdziecie mnóstwo informacji z zakresu prawa rodzinnego, a w szczególności dotyczących:

- spraw rozwodowych;

- spraw o podział majątku małżeńskiego;

- spraw alimentacyjnych;

- spraw o ustalenie kontaktów z dziećmi;

- spraw dotyczących ustalenia władzy rodzicielskiej.

Publikowane są w nim nie tylko wszystkie artykuły jakie do tej pory dla Was przygotowaliśmy, ale również zupełnie nowe wpisy ułatwiające zrozumienie i poruszanie się w tej materii.

Serwis powstał w oparciu o doświadczenia zdobyte na salach sądowych, w trakcie prowadzenie ponad 600 spraw w przedmiocie prawa rodzinnego. Wiedzę i doświadczenie, zarówno to procesowe jak i doradcze zdobywaliśmy przez ostatnich 10 lat, a teraz chcemy się nim z Wami podzielić.

Wobec powyższego, wszystkich zainteresowanych problematyką prawa rodzinnego zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, który znajduje się pod tym linkiem àhttps://krakow-rozwody.pl/

Jesteśmy również dostępni na Facebooku. Na FB znajdziecie nie tylko najnowsze artykuły i wpisy, ale również dodatkowe informacje dotyczące często bieżących wydarzeń mających wpływ na prawo rodzinne.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia nas na: https://www.facebook.com/rozwodykrakow/.

Wystarczy, że nas polubisz na FB, a będziesz miał nieograniczony dostęp do pełnego zasobu wiedzy na temat prawa rodzinnego.

Pamiętajcie też o tym, że jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy, bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Pamiętaj, że w każdy piątek możesz uzyskać Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Dzwoń jak najszybciej, bo liczba miejsc na Bezpłatną Poradę Prawną jest ograniczona.

Jeżeli jesteś z Oświęcimia lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Klasztornej 2, w budynku jednego z czołowych biur nieruchomości w Oświęcimiu Biura Nieruchomości „G.B.I.”

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.