POWIAT. Rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska – darmowe konsultacje prawne

24 lutego 2020 Autor: Materiał zlecony
POWIAT. Rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska – darmowe konsultacje prawne

Kancelaria Prawna „ACTIO” Radcowie Prawni i Adwokaci kontynuuje w tym roku swój program darmowych porad prawnych.

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:

- prawem rodzinnym (rozwód, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, opieka, podział)

- zasiedzenie (zasiedzenie nieruchomości, zasiedzenie służebności drogi koniecznej)

- prawem spadkowym (nabycie spadku, dział spadku, zachowek)

W tym jednak tygodniu, zgodnie z resztą z waszymi oczekiwaniami, pragniemy skupić się na tematyce związanej z PRAWEM RODZINNYM.

Dlatego, wszystkie osoby zainteresowane tematem lub mające z nim jakikolwiek problem, zapraszamy na darmowe konsultacje. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc na darmową poradę prawną jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeżeli nie możesz przyjść osobiście, a chcesz się dowiedzieć nieco więcej na temat rozwodu, alimentów, kontaktów z dzieckiem czy władzy rodzicielskiej zapraszamy na nasz BLOG: PRAWO RODZINNE, na którym znajduje się szereg wpisów dotyczącej tej tematyki.

Osobom nieznającym jeszcze tematu, szczególnie polecam wpis pt.: Nie tylko zdrada może być przyczyną rozwodu”

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób, które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji.

Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W naszej Kancelarii za konsultacje prawne nie ma absolutnie żadnych opłat.

Kancelaria Prawna „Actio” Radcowie Prawni i Adwokaci od wielu lat świadczy skuteczne usługi prawne na terenie Małopolski oraz Śląska.

W każdy piątek można bezpłatnie spotkać się z wykwalifikowanym prawnikiem w centrum Oświęcimia. Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie oraz będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Kancelarii.

Jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy, bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie, bo liczba osób przyjmowanych w ramach programu jest ograniczona.

Jeżeli jesteś z Oświęcimia lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Klasztornej 2, w budynku jednego z czołowych biur nieruchomości w Oświęcimiu Biura Nieruchomości „G.B.I.”

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

Zobacz także


Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.