POWIAT. Starosta Marcin Niedziela dziękuje strażakom

13 marca 2019 Autor: sz / Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu
Marcin Niedziela, starosta oświęcimski. fot. red

Marcin Niedziela, starosta oświęcimski. fot. red

Starosta Marcin Niedziela dziękuje strażakom za pomoc w likwidacji skutków wichur, które w ostatnich dniach dotknęły teren powiatu oświęcimskiego.


W imieniu władz Powiatu Oświęcimskiego pragnę serdecznie podziękować strażakom z Państwowej Straży Pożarnej oraz strażakom ochotnikom za pracę oraz czas poświęcony w likwidację szkód po ostatniej nocnej wichurze. Dziękuję wszystkim strażakom z PSP oraz OSP za ofiarność i trud ponoszony przy wypełnianiu odpowiedzialnej służby strażaka.

Życzę przede wszystkim bezpiecznej służby i szczęśliwych powrotów z akcji. Wypełniając strażacką powinność wobec drugiego człowieka, zyskujecie szacunek w społeczeństwie.

Serdecznie dziękuję za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w wykonywaniu trudnych zadań. Życzę, by wysiłek, który podejmujecie dla ratowania ludzi i ich mienia, był zawsze źródłem satysfakcji i powodem do dumy. Życzę też, abyście mieli jak najmniej powodów do podejmowania akcji ratowniczych i jak najwięcej pomyślności na służbie i życiu prywatnym.

Z wyrazami szacunku Marcin Niedziela


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Strażak, 15.03.2019 11:12
Dziękuję Panie Starosto.
XYZ - nie jesteś strażakiem.
xyz, 13.03.2019 19:09
Pan starosta i jego przebierany strażak nijaki Skrzypiński dzielą strażaków OSP.
Podziękowania jest nie szczere i fałszywe pod publiczkę
Normalny, 13.03.2019 09:09
Szacunek dla PANA Starosty, wreszcie normalny i uczciwy człowiek na tym stanowisku.