POWIAT. Szok po śmierci prezydenta Gdańska

14 stycznia 2019 Autor: red
POWIAT. Szok po śmierci prezydenta Gdańska
Szok i niedowierzanie - to powszechne reakcje po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Zewsząd płyną kondolencje. Także od samorządowców Ziemi Oświęcimskiej.

"Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, wieloletniego samorządowca i działacza społecznego. Jego tragiczna śmierć to wielka strata dla polskiej polityki samorządowej. Pogrążony w smutku, w imieniu władz Powiatu Oświęcimskiego, składam rodzinie zmarłego wyrazy współczucia po stracie bliskiej osoby" - napisał na stronie powiatu starosta oświęcimski Marcin Niedziela.

"W imieniu władz Gminy Oświęcim pragnę złożyć wyrazy współczucia rodzinie Pana Pawła Adamowicza, Prezydenta Gdańska.
Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o Jego śmierci.

Z wielkim żalem żegnamy wybitnego samorządowca.

Łączymy się w modlitwie z mieszkańcami Gdańska"

Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek.

"Burmistrz Zatora oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zatorze składają kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia i żalu z powodu śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Nagła i gwałtowna śmierć Pawła Adamowicza to tragedia dla rodziny i przyjaciół, ale także mieszkańców Gdańska oraz Polaków.

Samorząd Gminy Zator solidaryzuje się ze wszystkimi osobami, które odczuwają ból i cierpienie spowodowane jego odejściem.

Rodzinę, Przyjaciół i Współpracowników

Ś.P. Pawła Adamowicza

prosimy o przyjęcie kondolencji od Mieszkańców i Władz Samorządowych Gminy Zator".

"Jestem głęboko poruszony informacją o tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Rodzinie, współpracownikom składam wyrazy współczucia".

Janusz Chwierut
Prezydent Oświęcimia

"Wiadomość o śmierci Pana Pawła Adamowicza - Prezydenta Gdańska wstrząsnęła mną dogłębnie, trudno pogodzić się z tak wielką stratą. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich tych, którzy go znali. Łączę się w żałobie i smutku po jego śmierci.

W imieniu władz Gminy Chełmek pragnę złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny, najbliższych oraz mieszkańców Gdańska".

Andrzej Saternus

Burmistrz Chełmka
Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Do pana Warchoła, 16.01.2019 22:35
Panie Warchoł, kilkanaście tysięcy Polaków manifestuje przeciwko nienawiści. Tak przeciwko Panu też. Mam nadzieję, że wyborcy tego nie zapomną.
Student, 15.01.2019 21:37
Czy wypowiadająca się tu osoba "Paweł Warchoł" to rzeczywiście Paweł Warchoł? Może to ktoś zweryfikować?
Frania, 15.01.2019 20:36
Ilu tu katolików.
Forum, 15.01.2019 16:01
Warchoł ,to nazwisko jest mu nadane nie bez kozery.
max, 15.01.2019 14:36
tak wyglada dobra zmiana w Polsce ....
Hejt i propaganda nienawisci w mediach prawicowych oraz w tv publicznej jaka spłynęła na tego Pana predzej czy pozniej prowadzi to do tragedii


Pytacz, 15.01.2019 13:42
Czy Paweł Warchoł wie, co oznacza słowo bandyta?
do Warchoł Paweł, 15.01.2019 12:46
Jak możesz warchole kogokolwiek nazywać bandytą nie mając dowodów bandytyzmu czy zbrodni lub przestępstwa???
Skąd w tobie tyle jadu i nienawiści?
czytelnik, 15.01.2019 10:08
Skończcie w końcu tą wojenkę polsko-polską. Co z tym ma wspólnego PiS, PO czy KOD. Będziecie tu przeprowadzać krucjaty polityczne? Po co wy chodzicie do Kościoła, bo obstawiam, że wszyscy biegacie w niedzielę żeby "pokazać" swe rozmodlone wizerunki. Odszedł porządny człowiek i to chyba winno być istotą przemyśleń zamieszczanych w komentarzach.
Stefan w 760i, 15.01.2019 09:50
Tak się kończy mowa nienawiści, tak pielęgnowana przez aktualnie nam panujących. Normalny człowiek rozumie, że chodzi tylko o politykę i grabież "sami swoi", mniej zdolny umysłowo bierze udział i obraża innych, a umysłowo chory słowa zamieni w czyn. Szkoda człowieka, bo był na prawdę w porządku, a stał się ofiarą hejtu oraz oszczerstw złodziei i populistów. Straszne czasy nastały.
TenObcy, 15.01.2019 08:35
Przykro mi to stwierdzić, ale są tu tacy, którzy nie zdali egzaminu z człowieczeństwa...
Normalny, 14.01.2019 23:29
Brak słów taki porządny człowiek, młody i uczciwy cześć Jego Pamięci.
do zastanowienia ..., 14.01.2019 22:06
Paweł, zastanów się co piszesz, ten bandyta nic z PiS-em nie miał wspólnego.
Mii, 14.01.2019 20:50
A może.... ciszej. Rozstania są takie niełatwe.
Jenny, 14.01.2019 17:59
Niech PO i KOD dalej prowokują to tak się to konczy
Annna, 14.01.2019 17:44
To jest to wasza mowa nienawiści,a moderator zadowolony.Tfuuu.Wpisy do prokuratury!
Warchoł Paweł, 14.01.2019 17:16
Uchylmy się w pamięci
XY, 14.01.2019 17:14
Przyjdźcie na Rynek oświęcimski dzisiaj na godz. 20.00 aby uczcić pamięć Prezydenta Gdańska i zaprotestować p-ko mowie nienawiści " lepszego " sortu .
stary ZCHO, 14.01.2019 16:55
DUDA Z KOLAN PADA NA PAŁE I robi marsz pokoju teraz to sobie w d...wsadz twoje propozycje,dojrzewaćie dopiero jak sie krew leje-cyt;Wy się [ciach!] budzicie z letargu dopiero jak popłynie krew. Dopiero jak leje się krew, to dociera do waszych kurzych móżdżków, że coś jednak zrobiliście źle. Tylu ludzi wam wytykało szerzenie mowy nienawiści, a wyście nie roblili z tym kompletnie nic. Zasiane zia
o zebrało plon.kon. cyt.,OPOZYCJA niech natychmiast wystąpi do KRRTV i zabierze koncesję TVP1 i TVPinfo za sianie nienawiści i propagandę zła-to jest efekt działania jak sieją zbronię narodową w koło.Śmierć PREZYDENTA jest dowodem.SZCZUJNIA "PISOWSKA ZAMIAST WSTAĆ Z KOLAN 3L TEMU TERAZ CAŁKIEM PADŁA i wychwala w niebo głosy ZAMORDOWANEGO PREZYDENTA-KANALIE PISOWSKIE Z RACHONIEM-PENISEM PUTINA-wczesniej zrobiła z niego trupa.
Warchoł Paweł, 14.01.2019 16:53
Gratulacje dla bandytów z PiS