POWIAT. Tour de Pologne – dwa dni utrudnień dla kierowców

30 lipca 2017 Autor: sz
Ruchem będą kierować policjanci. Fot. Szymon Chabior

Ruchem będą kierować policjanci. Fot. Szymon Chabior

Trwa 74. Tour de Pologne. W poniedziałek i we wtorek przejedzie drogami powiatu oświęcimskiego. Kierowców czekają spore utrudnienia jutro, we wtorek znacznie mniejsze.

Przypomnijmy. Jutro odbędzie się III etap, Jaworzno – Szczyrk natomiast we wtorek etap IV na trasie Zawiercie-Zabrze.

W poniedziałek w godzinach od 15.10 do 16.20 zamknięta zostanie dla ruchu trasa biegnąca miejscowościami Chełmek, Gorzów, Bobrek oraz Broszkowice. W Oświęcimiu zamknięte zostaną ulice: Konopnickiej, Nideckiego, Konarskiego, Dąbrowskiego, Plac Kościuszki, Sienkiewicza, Zaborska, Królowej Jadwigi, Jagiełły. Następnie droga w kierunku Kęt DW 948 miejscowościami Grojec, Osiek, Łęki do DW 949, ul. Łęcka, Kostka Jagiełły w Zasolu w kierunku Zasola Bielańskiego.

We wtorek w godzinach 14.00 do 15.10 zostanie zamknięta droga wojewódzka 780 biegnąca przez Chełmek w kierunku Bierunia.

-W związku z planowanym zamknięciem dróg zwracamy się z prośbą do kierowców, którzy w dniu 31.07br. oraz w dniu 1.08br. planują przejazd w/w trasami, aby skorzystali z tras alternatywnych, co pozwoli na uniknięcie nieplanowanego postoju – apeluje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Adam, 30.07.2017 21:02
Wszystko fajnie tylko inni tez pracują i muszą funkcjonować... Albo się wszyscy bawimy albo...uff :(