POWIAT. Tour de Pologne dziś przemknie przez nasz powiat. Utrudnienia dla kierowców

07 sierpnia 2018 Autor: red
POWIAT. Tour de Pologne dziś przemknie przez nasz powiat. Utrudnienia dla kierowców

Dzisiejszy IV etap Tour de Pologne z Jaworzna do Szczyrku będzie prowadzić także drogami powiatu oświęcimskiego. Wjazd kolarzy na teren naszego powiatu planowany jest około godziny 12.45. Nastąpi od strony Chełmu Śląskiego, przez most Galicyjski w Chełmku, drogą wojewódzką nr 780.

Następnie trasa wyścigu poprowadzi w kierunku Oświęcimia ulicami: Oświęcimską w Gorzowie, ulicą Krakowską w Babicach.

W Oświęcimiu wyścig przejedzie ulicami Konopnickiej, Powstańców Śląskich ,Wyzwolenia, Kolbego do Rajska, aż do ulicy Wilamowickiej w Rajsku.

Następnie kolarze skierują się na Wilczkowice, Skidziń i Zasole.

- Wjeżdżając do Zasola Bielańskiego kolarze wjadą już na teren województwa śląskiego i skierują się do Hecznarowic, po czym ponownie wjadą na teren powiatu oświęcimskiego, ulicami Kolbego i Partyzantów w Kętach, kierując się do Kobiernic woj. śląskie, gdzie opuszczą nasz powiat - przybliża asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że od godz. 12.30 do 13.40 ruch na trasie wyścigu zostanie wstrzymany.

Animacja IV etapu TdP

TUTAJ

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy