POWIAT. Trwa nabór wniosków o stypendia sportowe

24 stycznia 2019 Autor: sz
fot. Joanna Sadulska-Puch

fot. Joanna Sadulska-Puch

Od kilku dni Zarząd Powiatu w Oświęcimiu prowadzi nabór wniosków o przyznanie stypendium sportowego na rok 2019. Stypendia skierowane są do zawodników klubów sportowych, które działają na terenie powiatu oświęcimskiego.

Osoby, które chcą złożyć wniosek muszą posiadać aktualną kartę zgłoszeniową lub inny dokument uprawniający do udziału w zawodach, zostały zakwalifikowane do udziału we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym lub międzynarodowym oraz posiadać udokumentowane osiągnięcia sportowe w ostatnich 12 miesiącach. Osoba składająca wniosek nie może być nigdzie zatrudniona lub związana z kontraktem na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej w związku z uprawianiem dyscypliny sportowej.

Kompletny wniosek należy złożyć do dnia 28 lutego br. na dzienniku podawczym Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu, ul. Wyspiańskiego 10 lub wysłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, przy ul. Wyspiańskiego 10, 32-602 Oświęcim /liczy się data wpływu wniosku do urzędu/.

Więcej informacji dostępnych tutaj

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy