POWIAT. Urządzasz łazienkę? Powinieneś tutaj zajrzeć. Sanitrend salon łazienek oraz 1lazienka.pl

29 czerwca 2020 Autor: Materiał sponsorowany
POWIAT. Urządzasz łazienkę? Powinieneś tutaj zajrzeć. Sanitrend salon łazienek oraz 1lazienka.pl
Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu, biurze czy innej przestrzeni. Jeśli szukasz wysokiej jakości wyposażenia łazienek w konkurencyjnej cenie i dobrej jakości, to w sklepie 1lazienka.pl oraz salonie firmowym Sanitrend z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Sanitrend właściciel sklepu 1lazienka.pl od ponad 10 lat dostarcza klientom z całej Polski wszystko, czego potrzebują do łazienki – nowoczesną armaturę, sprzęty, jak również płytki ceramiczne polskie, włoskie, niemieckie, hiszpańskie - tylko z najlepszych fabryk. Salon Sanitrend oferuje glazurę producentów takich jak Tubądzin, Cerrad, Azteca, Baldocer, Saloni, Imola i wielu innych, które następnie dostarczają prosto pod wskazany przez klienta adres. Salon posiada dużą ekspozycję płytek ceramicznych do łazienek, salonów, elewacji oraz płytek zewnętrznych. Udając się pod adres działalności sklepu 1lazienka.pl można zobaczyć wiele gotowych aranżacji łazienek, w których zaprezentowane są produkty dostępne w sklepie.

Decydując się na zakupy w sklepie 1lazienka.pl lub salonie firmowym klient pewność, że wybiera nowoczesny i niezawodny sprzęt łazienkowy marek takich, jak Excellent, Besco, Blue Water, Novellini, Lavita, który z pewnością posłuży właścicielowi przez wiele lat. Dobrej jakości produkty, które można nabyć w tym sklepie każdego dnia podwyższają komfort użytkowania pomieszczenia sanitarnego. Sklep 1lazienka.pl, jako jedyna firma w Oświęcimiu jest autoryzowanym studiem firmy Excellent oraz Besco. Wszystkie z dostępnych produktów posiadają gwarancję producenta, która jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości, trwałości i precyzji wykonania.

Wszystko do łazienki – armatura i sprzęt dostępny w 1lazienka.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sklepu internetowego, firma Sanitrend – właściciel sklepu 1lazienka.pl – przygotował bogaty wybór produktów, wśród którego znalazła się przede wszystkim armatura do łazienki. W asortymencie posiadają funkcjonalne idesignerskie umywalki, wanny, baterie łazienkowe, kabiny prysznicowe, brodziki, miski WC i deski WC oraz bidety, które idealnie wpisują się w obowiązujące trendy w aranżacji wnętrz. Oprócz nich w ofercie sklepu znajdują się także niezawodne sprzęty łazienkowe – deszczownice, parawany nawannowe czy baterie wannowo-prysznicowe, dzięki którym komfort codziennego użytkowania łazienki staje się niezwykle wysoki.

Sklep 1lazienka.pl to jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. W ofercie posiada ponad 10 000 produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. Dodatkowo sklep oferuje zawsze darmową dostawę, co jest niewątpliwie bardzo miłym ukłonem w stronę klientów. W związku z tym firma Sanitrend, mająca swoją siedzibę w Zaborzu koło Oświęcimia ul. Grojecka 11C, dla większości produktów posiada najniższe ceny wśród okolicznych sklepów z armaturą łazienkową.

Aby zadbać o wygodę i funkcjonalność domowego lub biurowego wnętrza, w ofercie sklepu 1lazienka.pl jest także projektowanie łazienek. Dla klientów odwiedzających osobiście salon firmy, znajdujący się przy ul. Grojeckiej 11c w Zaborzu, właściciel zapewnił zespół pomocnych projektantów, którzy oferują swoją pomoc od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17, a w soboty od 9 do 13. Jakby tego było mało, sklep oferuje projekt łazienki zupełnie GRATIS. Gdy klient nie ma pomysłu na łazienkę, nie wie skąd czerpać inspiracje, to projektanci sklepu 1lazienka.pl chętnie pomogą. Wykonają pomiar, kompletną wizualizację, projekt 3D oraz wyliczą ilość potrzebnego materiału zupełnie za darmo.

Same plusy sklepu 1lazienka.pl

Podsumowując zebrane informacje widać same plusy. Sklep 1lazienka.pl posiada w swojej ofercie wyłącznie sprawdzonych i najlepszych dostawców produktów łazienkowych. Posiadają niewątpliwie jedno z największych (jeśli nie największe) doświadczenie w sprzedaży produktów łazienkowych w okolicy. Kilkunastoosobowy zespół sprzedawców i projektantów czuwa nad realizacją zamówień, które dostarczane są niezwykle szybko, ponieważ znaczną część oferowanych produktów firma posiada w swoim magazynie. Z racji bardzo dużych stanów magazynowych sklep może wiele zamówień realizować „od ręki”.

Właściciel sklepu 1lazienka.pl – firma Sanitrend – serdecznie zachęca do zapoznania się z ofertą i przygotowanym asortymentem – oferowana armatura do łazienki i pozostałe elementy wyposażenia sprawiają, że przestrzeń nabiera przyjemnego klimatu i funkcjonalności.


32-600 Oświęcim-Zaborze

ul. Grojecka 11C

tel 50257355

www.1lazienka.plDodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy