POWIAT. Utrudnienia m.in. ze zgłaszaniem prac geodezyjnych

19 listopada 2019 Autor: ren
POWIAT. Utrudnienia m.in. ze zgłaszaniem prac geodezyjnych

Starostwo Oświęcimskie informuje, iż od godziny 16.00 w środę (20.11) do godziny 8.00 w czwartek (21.11) nastąpi przerwa w dostępie dostępu do systemu WebEWID oraz programu InterMAP.

Przerwa spowodowana jest aktualizacją oprogramowania Wydziału Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu. W tym okresie nie będzie możliwości m.in. zgłaszania prac geodezyjnych.

- Po aktualizacji oprogramowania konieczne będzie pobranie nowej wersji programu InterMAP oraz nowego pliku bazy (fdb). Nowym adresem serwera e-usług koniecznym do wskazania przy logowaniu się do programu InterMAP będzie: https://91.222.24.234:443 – czytamy w komunikacie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy