POWIAT. W nocy z soboty na niedzielę śpimy godzinę dłużej

26 października 2019 Autor: zyg
fot. zasoby internetowe

fot. zasoby internetowe

W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy. Godzina w urządzeniach elektronicznych typu telefony, tablety, telewizory, itp. przestawiają się automatycznie, natomiast w klasycznych zegarach należy zmienić godzinę z 3.00 na 2.00. Oznacza to że będziemy mogli pospać nieco dłużej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ford, 27.10.2019 21:54
A spij,spij,spij....
emigrant, 26.10.2019 22:22
pijemy dluzej hehe