POWIAT. W oświęcimskim szpitalu oddziały wewnętrzne oraz neurologiczny wstrzymują przyjęcia

13 października 2020 Autor: sz
Fot. sz

Fot. sz

Jak informowaliśmy w poniedziałek od soboty oświęcimski szpital ograniczył działania szpitala w zakresie hospitalizacji pacjentów w Oddziałach Wewnętrznych oraz o wstrzymaniu przyjęć planowych na oddziały wewnętrzne.

Dzisiaj (wtorek) dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu podjęła decyzję o wstrzymaniu przyjęć zarówno planowych jak i ostrych na Oddziałach Wewnętrznych.

Dodatkowo ograniczeniu uległy również przyjęcia planowe na Oddział Neurologii z Pododdziałem Udarowym.

-Pacjenci z podejrzeniem udaru przyjmowani są na dotychczasowych zasadach – informuje dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu, Edward Piechulek.

Wszystkie ograniczenia obowiązują od 13 października do odwołania.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Tina, 13.10.2020 17:23
A czy to prawda, ze osoba która ma u siebie podejrzenie i pewne objawy może nie zostać w oświęcimskim skierowana na badania ponieważ ma np za mało objawów? Co ma zrobić osoba, która podejrzewa u siebie, ale nie dostała skierowania na badania? Czy to prawda, ze w oświęcimskim wiele osób poszło na urlopy, home office, etc., ponieważ boja się kwarantanny a słabiej się poczuły? Czy to rodzi zagrożenie wzrostu pewnych wskaźników?