POWIAT. Wiceminister sprawiedliwości spotka się z mieszkańcami powiatu oświęcimskiego

09 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. FB Patryk Jaki

fot. FB Patryk Jaki

Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości i kandydat Prawa I Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego w tegorocznych wyborach odwiedzi powiat oświęcimski.

W czwartek Patryka Jakiego będzie można spotkać na targu w Oświęcimiu ok. godziny 9.30 oraz na targu w Chełmku ok. 10.30. O godzicie 19.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie otwarte z wiceministrem.

Dzień później kandydat do europarlamentu około godziny 10.30 pojawi się w Osieku oraz w Bulowicach. O godzinie 16.00 spotka się z mieszkańcami Brzeszcz w restauracji Społem. Natomiast o 17.30 odbędzie się spotkanie otwarte w Domu Kultury w Kętach.

Na zakończenie tygodnia w Małopolsce, czyli w sobotę Patryk Jaki spotka się o godzinie 16.00 w Sali Parafialnej w Zatorze.

W tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego wiceminister sprawiedliwości konkuruje na liście z wicepremier Beatą Szydło pochodzącą z Gminy Brzeszcze.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kerad , 11.04.2019 23:03
Byli przedstawiciele KOD i dobrze że wyszli w połowie pytań do ministra Jakiego ponieważ dzielne mieszkanki nie pozwoliły przeszkodzić im w dyskusji
Szpitalna , 11.04.2019 22:55
A ja jestem za pisem i jestem dumna z tego . I ciekawe ze duzo ludzi ktorzy sie wypieraja po cichu na nich glosuja. Zlodzieje to w po i tvn a tu sprawiedliwosc.
, 11.04.2019 22:26
Niektórych bolą przekręty PO w naszym mieście. Ale kiedyś prawda zwycięży .
Rodzina, 11.04.2019 22:23
OTUA też będzie? I KOD?
Eryk, 11.04.2019 18:50
A CO ON MA WSPOLNEGO Z TYM REJONEM ??? przwieziony w partyjnej teczce!!
Mieszkaniec , 10.04.2019 18:32
Świetnie, takich polityków potrzebujemy. Brawo za odwagę i wyjście do mieszkańców, jest wiele problemów które czakają na wyjaśnienia.

Pozdrawiam.
Kolo, 10.04.2019 12:03
A ten na fotce nie dogolony bufon z głupkowatym uśmiechem to Antoni Tupolew czy ktoś? Jakiś taki byle jaki z wyglądu
Co
Prawy, 10.04.2019 11:57
Hotin no nie jesteś, ale jesteś szefem gości z pod dużego Berlina,. No i panem ławki.
suweren+, 10.04.2019 10:35
Patryk Jaki-2003 forum mlodych PiS. 20O6 wstapil do PO i z jej list wybrany do RM w Opolu,to naprawde super gosc !
hotin do POnury., 10.04.2019 10:29
Sorry,ale ja nie jestem przewodniczącym POKO w naszym mieście.Nie ten adres.
Ponury, 10.04.2019 09:30
Hotin , ty śmiesz innych pouczać o nie stosowaniu mowy nienawiści?????? Ty, który zioniesz żółcią w każdym poście????
Ty, którego już nikt poważnie nie traktuje.....!!
No nie mogę , mnóstwo tych błaznów dookoła i jeden główny na czele.....
Gosia, 10.04.2019 09:21
Super gość,tak trzymac panie Jaki!
ZNAfCA, 10.04.2019 09:04
hotin-- będzie uczestniczył ze swoja trzodą, KROWA+ ,ŚWINIA + a szydłowa ze szmatą UE będzie mu z oddala kibicowała. Czy on jest na bezpłatnym urlopie? ,a może lepiej by tak wizytował więzienie w Wadowicach bedzie lepszy skutek
Prawy, 10.04.2019 08:53
Co głupio Ci hotlinku co, prośisz o litość, mocherek na pustak i do kumpli na ławkę koło dużego Berlina. I nie smaruj się naftaliną.
hotin, 10.04.2019 08:26
Ale tu capi ruską swołoczą,która potrafi tylko pluć ,,mową nienawiści". Oświecim to podobno Miasto Pokoju,gdzie jest miejsce dla każdego a zwłaszcza PiSiora.Prawda, czy fałsz UBywatele RP?
Jaro, 10.04.2019 01:32
Po co ten kulon tu się pojawia, w naszym mieście pisiorstwo to mniejszość. Pachnie kasa w Uni, a500+wolą dać na krowy a nie dla nauczycieli. ByleJaki bajkopisarz, niech z Antkiem Tupolewem się pojawi to może wykryją smrody w Monowicach.
Wolność, prawo i demokracja zawsze PO.
Antoni, 09.04.2019 23:49
Tak mi się wydaje, że pan Jaki furory w Oświęcimiu i okolicach nie zrobi .....
No chyba, że niejaki hotin z familią polecą się podlizywać....
babcia, 09.04.2019 22:07
pies z kulawa noga na niego zagłosuje
XXX, 09.04.2019 21:35
Trzea kupić paletę jajek! Wiadomo w jakim celu!Na Targu!
miasto, 09.04.2019 20:49
jak zwykle,hotin przygotowany na atak...już nudny jesteś typie nie reformowalny
Prawy, 09.04.2019 16:55
Za grosz wstydu i umiaru, za naszą kasę wożą rzycie, lepiej nigdzie nie jechać bo mogą staranować.
hotin, 09.04.2019 16:08
Czy lokalne KODziarstwo już jest przygotowane na ta wizytę p. ministra i kandydata do PE? Zawsze to będzie jakaś rozrywka dla znużonych oświęcimian.
Jan, 09.04.2019 14:19
Krakus pełną gębą. A po co przyjeżdża?