POWIAT. Więcej policjantów pojawi się na drogach

13 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Od jutra do najbliższego czwartku potrwa policyjna akcja „Bezpieczny Sierpień 2018”. Podczas tych kilku dni bezpieczeństwa na drogach powiatu oświęcimskiego strzec będzie większa liczba funkcjonariuszy z oświęcimskiej komendy Policji oraz komisariatów Policji w Brzeszczach Chełmku, Kętach i Zatorze.

- Policjanci w szczególności kontrolować będą trzeźwość kierowców, prędkość, stosowanie pasów bezpieczeństwa, a także czy najmłodsze dzieci przewożone są zgodnie z przepisami. Ponadto policjanci strzec będą ograniczeń w zakresie poruszania się samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton - wyjaśnia asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

14 sierpnia obowiązuje zakaz poruszania się wspomnianych pojazdów w godzinach od 18.00 do 22.00.
Natomiast 15 sierpnia obowiązuje zakaz poruszania się tychże pojazdów w godzinach od 8.00 do 22.00.

Policjanci strzegąc bezpieczeństwa równocześnie apelują do uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, uwagę oraz trzeźwość na drodze.

- Z naszej strony życzymy udanego wypoczynku, a wyjeżdżającym bezpiecznej podróży - dodaje Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 13.08.2018 20:55
BUACHACHACHA!!!!!! Złośliwy, to ty? Wystarczy stosować się do przepisów ruchu drogowego. Rozumie się samo przez siebie, że trzeba je wcześniej znać. :-D
____, 13.08.2018 19:40
Jak zwykle najlepiej dowalić kierowcom, aby móc patolom ufundować 500 plus.