POWIAT. Wyjątkowo spokojnie w noc sylwestrową

02 stycznia 2018 Autor: sz
POWIAT. Wyjątkowo spokojnie w noc sylwestrową

Ostatnia noc w roku 2017 w powiecie oświęcimskim przebiegła bardzo spokojnie. Na drogach nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci wykonywali jednak czynności związane z kilkoma kolizjami drogowymi, jedną z nich spowodował pijany kierowca.


Ponadto policjanci podczas służby przeprowadzili 42 różnego rodzaju interwencje, najczęściej dotyczyły one zakłóceń ciszy nocnej, zakłóceń ładu i porządku w lokalach rozrywkowych oraz awantur domowych – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy