POWIAT. (Z)orientuj się zanim za dużo wypijesz. Skutki mogą być opłakane

10 października 2016 Autor: raf

W nocy z soboty na niedzielę policjanci przeprowadzili szybką i skuteczna akcję poszukiwawczą nietrzeźwego mężczyzny w Witkowicach. Jegomość zgubił się wracając do domu. Utknął w… polu kukurydzy! Z kolei w Zatorze w niedzielne popołudnie znaleziono pijanego mężczyznę leżącego na chodniku.

POWIAT. (Z)orientuj się zanim za dużo wypijesz. Skutki mogą być opłakane

W sobotę tuż przed północą policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Witkowic. Kobieta poprosiła o pomoc w odnalezieniu męża, który wracając pod wpływem alkoholu zgubił się gdzieś na terenie swojej wsi, o czym nie omieszkał wspomnieć żonie przez telefon.

- Policjanci odnaleźli mężczyznę tuż przy jednym z pól kukurydzy, a następnie oddali go pod opiekę rodziny - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Natomiast wczoraj o godz. 14.20 policjanci zostali zaalarmowani przez jednego z kierowców o  nietrzeźwym mężczyźnie leżącym na chodniku przy ulicy Krakowskiej w Zatorze. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce, a następnie przekazali nietrzeźwego pod opiekę najbliższych.

-. Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy. Apelujemy o reagowanie i powiadamianie służb w przypadku osób śpiących pod gołym niebem. Z kolei osoby, których interwencja dotyczy powinny zdać sobie sprawę, że tego rodzaju zdarzenie mogło  zakończyć dla nich tragicznie, więc same powinny wcześniej zadbać, aby do takich sytuacji nie dopuszczać - podkreśla Małgorzata Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy