POWIAT. Zbigniew Starzec: Nie ma nowych przypadków związanych z koronawirusem

12 marca 2020 Autor: sz
Oświęcimscy ratownicy medyczni interweniowali u mężczyzny wracającego z Włoch. fot. nadesłane

Oświęcimscy ratownicy medyczni interweniowali u mężczyzny wracającego z Włoch. fot. nadesłane

W godzinach popołudniowych lokalne media w powiecie oświęcimskim obiegła informacja dotycząca nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie oświęcimskim.

Jedna z informacji jaka pojawiła się w mediach społecznościowych dotyczyła tego, iż SOR w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu jest zamknięty.

-Dementuję tą wiadomość. SOR działa cały dzień i przyjmowani są pacjenci – mówi Andrzej Jakubowski, dyrektor ds. Lecznictwa Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu.

Kolejna informacja dot. pasażera busa, który źle się poczuł na terenie Oświęcimia. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż mężczyzna podróżując z Włoch dostał zapalenia płuc – nie ma to nic wspólnego z koronawirusem.

-Mogę potwierdzić, iż w dniu dzisiejszym do teraz (godz. 17.20) ani w Oświęcimiu, ani w Małopolsce nie odnotowano żadnego podejrzenia zakażenia koronawirusem – podkreśla Zbigniew Starzec, wicewojewoda małopolski.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy