PRZECIESZYN. Poćwiczą koordynację i równowagę na placu zabaw

06 lipca 2018 Autor: red
Fot. UG Brzeszcze

Fot. UG Brzeszcze

Kosztem 10,5 tys. zł na placu zabaw zamontowano nowe urządzenie. Wniosek o rozbudowę miejsca zabaw dla najmłodszych został zgłoszony przez mieszkańców w ramach realizacji budżetu Funduszu Sołeckiego Przecieszyn.


- Zamontowane urządzenie to wieża typu linarium, która służyć będzie nie tylko do beztroskiej zabawy, ale także ćwiczenia zmysłu koordynacji i równowagi najmłodszych mieszkańców sołectwa - informuje Urząd Gminy Brzeszcze.


Koszt wyniósł 10 499,99 złotych i został w całości sfinansowany ze środków Gminy Brzeszcze w ramach funduszu sołeckiego Sołectwa Przecieszyn.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy