PRZECIESZYN. Zaginęła 40-letnia Magdalena Cichy

23 grudnia 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują Magdaleny Cichy. Kobieta ma 40 lat i jest mieszkanką Przecieszyna. Poszukiwana wyszła z domu w czwartek 21 grudnia około godziny 23.00 i do tej pory nie wróciła do domu. Nie nawiązała także kontaktu z najbliższymi.

Magdalena Cichy ma około 170 cm wzrostu. Włosy koloru czarnego, długie i proste. Twarz okrągła. Kobieta ma znak szczególny w postaci pieprzyka pod prawym okiem.

Wychodząc z domu kobieta była ubrana w granatową kurtkę, czarny golf oraz czarne spodnie. Buty niebieskie do kostki.

-W dalszym ciągu prowadzone są poszukiwania zaginionej, jednakże zwracamy się również z apelem do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Magdalenę Cichy lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach 32 211 15 51 też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Zapewniamy anonimowość – dodaje policjantka.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy