PRZECISZÓW. Jazdę samochodem 19-latek skończył na drzewie

09 lipca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na ulicy Przyrębskiej 19-letni mieszkaniec Przeciszowa kierując audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni , a następnie uderzył w drzewo.


Do zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 lipca, około o godz. 00.10.


W wyniku wypadku bardzo poważnych obrażeń ciała doznał 18-letni mieszkaniec Przeciszowa, który był pasażerem audi.


- Kierowca pojazdu doznał urazu ręki, natomiast dwoje pasażerów, siedzących z tyłu pojazdu nie doznało obrażeń ciała. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że miał w organizmie 0,31 promila alkoholu, czyli stan po użyciu alkoholu - poinformowała Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy