PRZECISZÓW. 65-letni pieszy potrącony na przejściu dla pieszych

16 grudnia 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę o godzinie 6.30 na ulicy Krakowskiej w Przeciszowie doszło do zdarzenia drogowego. Na trasie Oświęcim – Zator samochód potrącił pieszego.

Z ustaleń policjantów wynika, iż kierująca fiatem pandą, 40-letnia mieszkanka gminy Zator na przejściu dla pieszych potrąciła 65-letniego mieszkańca Gminy Przeciszów.

-Mężczyzna z obrażeniami ciała, ale w stanie przytomnym, został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala na leczenie – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy