PRZECISZÓW. Cuber znacznie wygrywa z Kosowskim

19 listopada 2014 Autor: eSCe

Bogdan Cuber (KWW Wspólna Gmina) zdecydowanie wygrał walkę o fotel wójta w Gminie Przeciszów. Tomasza Kosowskiego (KWW Porozumienie Samorządowe) pokonał znaczną różnicą 890 głosów. Znany jest już także skład Rady Gminy.

Bogdan Cuber. fot. oswiecimskie24

Bogdan Cuber. fot. oswiecimskie24

Bogdan Cuber w wyborach otrzymał 1931 głosów, jego kontrkandydat Tomasz Kosowski 1041.

W skład Rady Gminy Przeciszów weszli: Jerzy Michałek, Jan Oleksy, Artur Bochenek, Maria Wilczak, Renata Dudziak, Władysław Kozub, Edward Ganobis, Maciej Momot, Jan Medyński, Anna Momot, Adam Mdeja, Marek Trzaska, Dawid Nowak, Ludwik Makuch oraz Józef Nowak (mandat obsadzony bez głosowania).

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
stokrotka, 23.11.2014 16:14
Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu! W końcu pieniądze sprawiedliwie są dzielone między Przeciszowem a Piotrowicami. Nie trzeba dowodów, to widać.
doris, 20.11.2014 20:35
sraty [ciach!],jest gość konkretny!odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,sam się nie wybrał...
ona, 20.11.2014 14:55
zgadza sie
maxriter, 19.11.2014 19:52
Cuber do emerytury już niedaleko to się będzie stołka trzymał