PRZECISZÓW. Czołówka na krajówce

22 czerwca 2019 Autor: sz
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

W piątek w godzinach wieczornych na drodze krajowej numer 44 w Przeciszowie doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

19-letni oświęcimianin kierując samochodem hondą stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z suzuki, którym kierował 28-letni mieszkaniec Oświęcimia.

- Pomimo poważnych uszkodzeń pojazdów ani kierowcy ani osoby z nimi podróżujące nie doznały poważniejszych obrażeń ciała – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

19-letni kierowca został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ojtak, 26.06.2019 20:13
Znowu w temacie pojawiają sie sami eksperci,zyciowi profesjonalisci ktorzy w zyciu nigdy nie popelnili błedu i sa pewni ze tego nie zrobią!Co za idealne to polskie spoleczenstwo,tylko dlaczego krytykują i hejtują inne osoby?Wiaze sie to z ich zakompleksieniem i próbują w ten sposób sie dowartosciowac.Nie mają pojecia o zdarzeniu a sie wypowiadają w bezsensowny sposób.Moze zycie Was tez kiedys doceni!!!
ZNAfCA, 23.06.2019 09:49
niestety wiocha z tamtej strony tak jezdzi,znam to z doświadczenia
blisko coraz bliżej do utraty prawa jazdy, 22.06.2019 09:50
Jak nie zatrzyma mu prawa jazdy w sąd, to powinien zabrać mu to prawko tatuś, bo niebawem po stronie dzieci może mieć minus 1.

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74