PRZECISZÓW. Cztery osoby trafiły do szpitala

15 listopada 2015 Autor: sz

Cztery osoby trafiły do szpitala po tym, jak volkswagen golf zderzył się czołowo z fordem fiestą. Na miejscu pracują służby. Droga krajowa jest zablokowana.

fot. oswiecimskie24.pl

fot. oswiecimskie24.pl

Do zdarzenia doszło około godziny 16.13 na ulicy Krakowskiej w Przeciszowie.

Kierujący volkswagenem golfem, 19-letni mieszkaniec Dworów 2 na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas jezdni uderzając w forda fieste, którym kierował 21-letni mieszkaniec Tychów.

Do szpitala trafiło czterech uczestników zdarzenia. Droga aktualnie jest zablokowana.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kierowca kjs, 06.12.2015 11:05
dlatego moim zdaniem powinni w polsce wprowadzic prawo jazdy tymczasowe od 18-26l, z maxymalną iloscia punktow 21 przez caly okres tych 8 lat zeby sie nie kasowaly z roku na rok. w 90% ci mlodzi fascynaci 4 kolek napewno by tak nie naciskali na gaz "samochodem ojca". bo byli by pod tzw kontrola... yo co niektorzy tutejsi mlodociani w okolicy oswiecimia wyprawiaja to sie w glowie nie miesci...nie mowiac juz o innym terenie szczegolnie to odczuwalne na wsiach itp gdzie policji brak
gość, 23.11.2015 10:24
podwójna ciągła na zdjęciu : kierowca, który tam wyprzedzał powinien mieć dożywotnio zabrane prawko, samochód zarekwirowany i dojeb#$ą grzywnę, którą będzie spłacał przez kilka lat. Zero tolerancji dla idiotów za kółkiem, nie ma innego sposobu na walkę z rosnącym buractwem za kierownicą.
sędzia dred, 19.11.2015 21:15
Czy ktoś wie ile kosztuje akcja ratunkowa, ile hospitalizacja 4 osób?!!! Na razie nasi wspaniali posłowie rzucili się na pijanych kierowców, którzy raptem powodują 17% wypadków. To trzeźwi kierowcy wiozą śmierć i kalectwo, dlaczego?! Nikt nie potrafi zrozumieć że głównym powodem jest system szkolenia kierowców, oraz tym czym jeździmy! Czy serwisowanie samochodu w stodole lub u kolegi na lewo, gwarantuje bezpieczeństwo? Czy system szkolenia kierowców nastawiony tylko na zysk gwarantuje bezpieczeństwo? Czy sprowadzanie pojazdów powypadkowych z zachodu gwarantuje bezpieczeństwo? Czy załatwianie przeglądu technicznego z obecnymi kryteriami gwarantuje bezpieczeństwo? Czy jakiekolwiek ekonomiczne naprawy pojazdów gwarantują bezpieczeństwo?! Można by tak bez końca wymieniać.. Ci co giną na drogach to najmniejsza strata, bo koszt pochówku średnio to 8tysiecy, i jest ich około 4000tysiecy rocznie.Ponad 300tysiecy jest rannych, których trzeba leczyć i rehabilitować, to koszty rzędu przewyższające narodowy roczny dochód! Poza tym osoby poszkodowane nie są w stanie pracować co powoduje reakcje łańcuchową, która jest przerzucana na nas podatników!!! .Czy ktoś się nad tym zastanowił, czy ktoś myśli w tym kraju?! Dziki Poland!!!
Dred, 16.11.2015 21:27
dobrze , że tak się skończyło , poturbowani ale żywi . Dostali szkołę ci młodzi kierowcy oby wyciągnęli z tej lekcji właściwe wnioski....
ccc, 16.11.2015 18:46
Ciekawe, jak długo obędzie bez wypadku na ul. Jagiełły przy skrzyżowaniu ze Św. Barbary. Zagrodzono chodnik dla pieszych wzdłuż budynku w którym niedawno był wybuch gazu. Ludzie chodzą jezdnią przy dużym ruchu aut. Przejście przez jezdnię też niebezpieczne. Nawet nie ustawiono znaku ograniczenia prędkości (prosi się o 30 km/godz.). Małe dzieci chodzą do szkoły, kobiety z dziećmi na wózkach, ruch pieszych znaczny. Możliwości obejścia praktycznie nie ma.
janko z brzeszcz, 16.11.2015 17:40
Pewnie bawił się komórką . Ech młodzi ...
spoza_miasta, 16.11.2015 13:04
VW Golf i 19-tolatek to połączenie mocno wybuchowe!!!
STV, 16.11.2015 09:58
Norma ze pajac z wieswagena spowodowal wypadek.. kupia golfa za 2 tysiace do tego wies tuning i szpan przed kolegami..
Kierowca, 15.11.2015 19:25
Więcej wyobraźni, mniej popisów na drodze. Brawura i młodość prowadzą do takich wypadków. Noga z gazu panowie!!!