PRZECISZÓW. Dziś i jutro utrudnienia na ulicy Leśnej

26 sierpnia 2020 Autor: sz
PRZECISZÓW. Dziś i jutro utrudnienia na ulicy Leśnej
Dzisiaj (środa) i w czwartek na ulicy Leśnej w gminie Przeciszów wystąpią utrudnienia drogowe. Planowane jest asfaltowanie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mostową do granicy z Dworami Drugimi.

-Przywracanie przejezdności planowane jest każdorazowo po zakończeniu dnia pracy ekip budowlanych. Zastrzegamy jednocześnie, iż termin rozpoczęcia przedmiotowych robót może ulec przesunięciu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – mówi Adam Obidziński, inżynier budowy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy