PRZECISZÓW. Kolizja na krajówce

18 października 2017 Autor: sz
PRZECISZÓW. Kolizja na krajówce
Dzisiaj nad ranem na skrzyżowaniu ulicy Oświęcimskiej z Długą w Przeciszowie doszło do zdarzenia drogowego. Utrudnienia na drodze krajowej nr 44 trwały przez kilkadziesiąt minut.


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 23-letnia mieszkanka Przeciszowa, kierując fiatem, podczas włączania się z drogi podporządkowanej na główną zderzyła się z citronem, którym kierował 34-letni mieszkaniec Zaborza.


Do szpitala została przewieziona kierująca fiatem, która doprowadziła do kolizji. Kobieta została ukarana mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ono, 18.10.2017 13:43
Bo tam powinno być sygnalizacja bo jeżdżą jak wariaty