PRZECISZÓW. Najechał na tył autobusu. A potem nastąpił efekt domina

08 czerwca 2016 Autor: sza

Brak ostrożności i karambol gotowy. Na ulicy Krakowskiej kierujący ciężarowym MAN-em mieszkaniec Gminy Przeciszów najechał na tył pustego autobusu, który prowadził mieszkaniec Wadowic. Ale to nie koniec złych wieści.

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 13. Po tym jak ciężarówka uderzyła w autobus, ten uderzył w tył opla, który kierował mieszkaniec Przeciszowa. Ten z kolei uderzył w tył audi prowadzonego przez mieszkańca Spytkowic i tak oto byliśmy świadkami małego karambolu.

- Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi - wyjaśnia Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
alibin, 09.06.2016 12:56
Całe szczęście jednego złoma kopcącego mniej takie autobusy juz dawno powiny byc wyzłomowane .