PRZECISZÓW. Pośpiech niewskazany. Kolizja na ul. Oświęcimskiej

04 grudnia 2018 Autor: red
PRZECISZÓW. Pośpiech niewskazany. Kolizja na ul. Oświęcimskiej

Na ulicy Oświęcimskiej 33-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego kierując renaultem masterem najechał na tył peugeota, którym kierował mieszkaniec powiatu krakowskiego, a który to zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 6.30.

- Kierowca peugeota został przewieziony do szpitala, gdzie nie stwierdzono obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy