PRZECISZÓW. Rodziny Rajd Rowerowy. Zabawa była świetna

08 lipca 2018 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W Przeciszowie odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy. W imprezie udział wzięło kilkuset miłośników jazdy nad jednośladzie. Uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy – mini 10 km, midi 31,1 km oraz maxi 39,6 km. Półmetek rajdu miał miejsce w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Karpik” w Graboszycach. Jak relacjonują uczestnicy rajdu na portalu społecznościowym – zabawa była świetna.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy