PRZECISZÓW. Sprawca wypadku miał przy sobie blisko 50 porcji marihuany

09 maja 2015 Autor: Administrator

Sprawca wypadku, do którego doszło w czwartek wieczorem w ciężkim stanie został przetransportowany medicopterem do Krakowa. Przy 24-latku policjanci znaleźli blisko 50 porcji narkotyków. Badania krwi wykażą czy mężczyzna prowadził samochód pod wpływem środków odurzających.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Jak już informowaliśmy wcześniej do poważnego wypadku trzech samochodów doszło 7 maja około godziny 18.00 w Przeciszowie na drodze krajowej nr 44.   

-Policjanci wstępnie ustalili, iż 24-letni mieszkaniec powiatu suskiego, kierując samochodem  marki fiat seicento, podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z samochodem marki vw, którym kierował, 45-letni mieszkaniec Przeciszowa, a następnie w jego pojazd  uderzyła 25-letnia mieszkanka Przeciszowa kierująca samochodem marki mini morris - wyprzedzanym przez seicento – relacjonuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W wypadku zostały ranne cztery osoby – kierująca mini morris oraz kierowca i pasażer vw zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Najciężej ranny 24-letni mężczyzna z urazem głowy i barku został przetransportowany medikopterem do Krakowa.

-Podczas czynności na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli dwa woreczki z suszem roślinnym, które posiadał przy sobie 24-latek.  Po przeprowadzeniu badania zabezpieczonej substancji funkcjonariusze potwierdzili, że jest to marihuana, z której można było sporządzić blisko 50 porcji narkotyku – informuje rzeczniczka.

Policjanci ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ważnym elementem będzie to, czy mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu czy też narkotyków. To wykaże wynik z badania krwi.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
szram, 11.05.2015 19:20
po maryśce brak wyobraźni ???
Ziom, 09.05.2015 12:59
50 porcji to 50 gram czy 25 wg policji??
tako, 09.05.2015 10:11
do pudła bez sądu. a tak wogóle to mogl zejść jednego debila mniej.