PRZECISZÓW. Strażacy ewakuowali z płonącego domu 8 osób

04 stycznia 2016 Autor: sz

31 strażaków walczyło z pożarem domu dzisiejszej nocy. Strażacy ewakuowali 8 osób w tym troje dzieci.

PRZECISZÓW. Strażacy ewakuowali z płonącego domu 8 osób

Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu odebrał dzisiejszej nocy o godzinie 2:00 zgłoszenie o pożarze domu w Przeciszowie przy ul. Podlesie. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP Oświęcim, 2 z OSP Przeciszów oraz 1 z OSP Włosienica. Łącznie 31 strażaków.

-W momencie przybycia straży pożarem objęty była część dachu oraz materiały składowane na nieużytkowanym poddaszu – informuje Zbigniew Jekiełek z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Spaleniu uległo ok 30 m2 dachu oraz materiały na strychu. Strażacy zabezpieczyli spalony dach.

-W trakcie pożaru z budynku ewakuowano 8 osób (w tym trójkę dzieci). Uratowano budynek przed zniszczeniem – dodaje oficer prasowy PSP Oświęcim.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy