PRZECISZÓW. Święto Gminy z atrakcjami

05 lipca 2018 Autor: red
PRZECISZÓW. Święto Gminy z atrakcjami

W nadchodzący weekend odbędzie się Święto Gminy Przeciszów. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji. Wśród gwiazd m.in. Abba Show.


W sobotę będzie można wziąć udział w Zlocie Rowerowym w Dolinie Karpia. Start o godz. 11, a zapisy już od godz. 9 na stadionie LKS Przeciszovia. Pierwszy dzień święta gminy zwieńczy zabawa taneczna z zespołem Parasole New.


W niedzielę oprócz koncertów Abba Show oraz Mariusz Kaaga & Trio mieszkańcy i goście będą mogli obejrzeć popisy grupy Capoeira Brasil z Oświęcimia. Święto Gminy Przeciszów zwieńczy pokaz sztucznych ogni.


Szczegóły na plakacie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy